KGM05ACG1H2R7CH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1H2R7CHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05ACG1H2R7CHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05ACG1H2R7CHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1H2R7CH
Beskrivelse
CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.7 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1H2R7CH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)