KGM05ACG1H1R5DH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 114.089
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 11
Datablad
TDK
På lager: 16.384
YAGEO
YAGEO
Johanson Dielectrics Inc.
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ækvivalent
Würth Elektronik
KEMET
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
1.5 pF ±0,5pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM05ACG1H1R5DH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1H1R5DHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1H1R5DH
Beskrivelse
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1H1R5DH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)