KGM05ACG1H101FH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1H101FHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05ACG1H101FHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05ACG1H101FHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1H101FH
Beskrivelse
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1H101FH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)