KGM05ACG1E1R8BH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1E1R8BHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05ACG1E1R8BHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05ACG1E1R8BHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1E1R8BH
Beskrivelse
CAP CER 1.8PF 25V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 pF ±0,1pF 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1E1R8BH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)