KGM05ACG1E121GH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1E121GHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05ACG1E121GHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05ACG1E121GHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1E121GH
Beskrivelse
CAP CER 120PF 25V C0G/NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
120 pF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1E121GH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)