KGM05ACG1E121FH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 3.099
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 85
Datablad
YAGEO
På lager: 16.616
Murata Electronics
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ækvivalent
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
120 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM05ACG1E121FH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1E121FHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1E121FH
Beskrivelse
CAP CER 120PF 25V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1E121FH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)