KGM05ACG1C220FH
DigiKeys varenummer
478-KGM05ACG1C220FHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM05ACG1C220FHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM05ACG1C220FHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM05ACG1C220FH
Beskrivelse
CAP CER 22PF 16V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±1% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM05ACG1C220FH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)