KGM03AR71E332KH
DigiKeys varenummer
478-KGM03AR71E332KHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM03AR71E332KHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM03AR71E332KHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM03AR71E332KH
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 25V X7R 0201
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM03AR71E332KH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)