KGM03AR51A472MH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 32.820
Datablad
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 9.077
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
4700 pF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X5R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM03AR51A472MH
DigiKeys varenummer
478-KGM03AR51A472MHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM03AR51A472MH
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 10V X5R 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM03AR51A472MH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)