KGM03ACG1H0R5CH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 17.566
Datablad
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Walsin Technology Corporation
0.5 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM03ACG1H0R5CH
DigiKeys varenummer
478-KGM03ACG1H0R5CHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM03ACG1H0R5CH
Beskrivelse
CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM03ACG1H0R5CH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)