KGM02ACG1C221JH
DigiKeys varenummer
478-KGM02ACG1C221JHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM02ACG1C221JHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM02ACG1C221JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM02ACG1C221JH
Beskrivelse
CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 01005
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM02ACG1C221JH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)