KGK58CCG3H681JV
DigiKeys varenummer
478-KGK58CCG3H681JVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGK58CCG3H681JVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGK58CCG3H681JVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGK58CCG3H681JV
Beskrivelse
CAP CER 680PF 250VAC C0GNP0 2211
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±5% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2211 (5728 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2211 (5728 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,110" B (5,70mm x 2,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)