KGH42HCG3E102JY
DigiKeys varenummer
478-KGH42HCG3E102JYTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGH42HCG3E102JYCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGH42HCG3E102JYDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGH42HCG3E102JY
Beskrivelse
X2, 1808, NPO, 102, J, 3KV,
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
X2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)