KGF31NR72A104KU
DigiKeys varenummer
478-KGF31NR72A104KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGF31NR72A104KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGF31NR72A104KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGF31NR72A104KU
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KGF31NR72A104KU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,050" (1,27mm)