KC3225Z11.2896C14X00
DigiKeys varenummer
478-KC3225Z11.2896C14X00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KC3225Z11.2896C14X00
Beskrivelse
OSCILLATOR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11.2896 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
6,5mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)