KC2520Z2.04800C1KXNH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
2.048 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KC2520Z2.04800C1KXNH
DigiKeys varenummer
478-KC2520Z2.04800C1KXNHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KC2520Z2.04800C1KXNH
Beskrivelse
OSCILLATOR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
KC2520Z2.04800C1KXNH Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
5,8mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)