KC2016Z2.04800C14X00
DigiKeys varenummer
478-KC2016Z2.04800C14X00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KC2016Z2.04800C14X00
Detaljeret beskrivelse
2.048 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
5,8mA
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)