KC2016K32.7680C1GE00
DigiKeys varenummer
478-KC2016K32.7680C1GE00TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KC2016K32.7680C1GE00CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KC2016K32.7680C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KC2016K32.7680C1GE00
Beskrivelse
XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,63V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KC2016K32.7680C1GE00 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,6V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
7mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)