KAM15AR71H102JT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | KAM15AR71H102JT |
Beskrivelse | CAP CER 1000PF 50V X7R 0603 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | KAM15AR71H102JT Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,90mm) |