HLQ022R2BTTR
DigiKeys varenummer
478-7222-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-7222-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-7222-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HLQ022R2BTTR
Beskrivelse
FIXED IND 2.2NH 245MA 200 MOHM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 nH Uskærmet Flerlag Induktor 245 mA 200mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HLQ022R2BTTR Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
200mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
17 @ 450MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
7GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
450 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±0,1nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,023" B (1,00mm x 0,58mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)