HL023R0BTTR
DigiKeys varenummer
478-6920-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-6920-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-6920-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HL023R0BTTR
Beskrivelse
FIXED IND 3NH 324MA 245 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 nH Uskærmet Flerlag Induktor 324 mA 245mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
HL023R0BTTR Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
245mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
27 @ 450MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
7,9GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
450 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±0,1nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,023" B (1,00mm x 0,58mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)