F931D107MNC
DigiKeys varenummer
478-F931D107MNCTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F931D107MNC
Beskrivelse
CAP TANT 100UF
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
F931D107MNC Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Spænding - Nominel
20 V