Billede for F931D105KAA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F931D105KAA
DigiKeys varenummer
478-F931D105KAATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F931D105KAA
Beskrivelse
CAP TANT
Producentens standard leveringstid
36 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
F931D105KAA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
20 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Fejlfrekvens
M (1%)