F921A475MPA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 276
Datablad
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 0805 (2012 metrisk) 6Ohm