F381A226MMAAXE
DigiKeys varenummer
478-12157-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-12157-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-12157-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
F381A226MMAAXE
Beskrivelse
CAP TANT POLY 22UF 10V 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 0603 (1608 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
F381A226MMAAXE Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz
Producenter
KYOCERA AVX
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
22 µF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Spænding - Nominel
10 V