F0603E1R50FSTR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | F0603E1R50FSTR |
Beskrivelse | FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.5 A AC 32 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | F0603E1R50FSTR Modeller |
Kategori | Responstid Sprænger hurtigt |
Mfr | Pakke/hus |
Serie | Afbryderkapacitet @ nominel spænding 50A |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Smeltning I²t 0.03 |
Varestatus Aktiv | Godkendelsesagentur cUL, UL |
Monteringstype Overflademontering | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Sikringstype | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,032" B x 0,025" H (1,60mm x 0,81mm x 0,63mm) |
Strømklassificering (AMPS) | DC-koldmodstand 0.06 Ohms |