CX3225SB38400L0FPQCC
DigiKeys varenummer
478-CX3225SB38400L0FPQCCTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CX3225SB38400L0FPQCC
Beskrivelse
3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 38.4MHZ 15
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38.4 MHz ±10ppm Krystaller 15pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
15pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
38.4 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)