CX3225CA25000D0HSSCC
DigiKeys varenummer
478-CX3225CA25000D0HSSCCTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-CX3225CA25000D0HSSCCCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-CX3225CA25000D0HSSCCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CX3225CA25000D0HSSCC
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±20ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CX3225CA25000D0HSSCC Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Belastningskapacitans
8pF