CX2016SA32000D0WRQG1
DigiKeys varenummer
478-CX2016SA32000D0WRQG1TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-CX2016SA32000D0WRQG1CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-CX2016SA32000D0WRQG1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CX2016SA32000D0WRQG1
Beskrivelse
2.0MM X 1.6MM CRYSTAL, 32MHZ, 8P
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CX2016SA32000D0WRQG1 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapacitans
8pF