CKR23CG102FR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
1000 pF ±1% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2-DIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKR23CG102FR
DigiKeys varenummer
CKR23CG102FR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CKR23CG102FR
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 200V NP0 2-DIP
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CKR23CG102FR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Rør
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2-DIP
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,260" L x 0,092" B (6,60mm x 2,34mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,325" (8,25mm)