CKR22CG470JR-LL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
47 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2-DIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKR22CG470JR-LL
DigiKeys varenummer
CKR22CG470JR-LL-ND
Producenter
Producentens varenummer
CKR22CG470JR-LL
Beskrivelse
CAP CER 47PF 200V NP0 2-DIP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CKR22CG470JR-LL Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Rør
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2-DIP
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,260" L x 0,092" B (6,60mm x 2,34mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,175" (4,45mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,325" (8,25mm)