CKR22CG151KR-LL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
150 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2-DIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKR22CG151KR-LL
DigiKeys varenummer
CKR22CG151KR-LL-ND
Producenter
Producentens varenummer
CKR22CG151KR-LL
Beskrivelse
CAP CER 150PF 200V NP0 2-DIP
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKR22CG151KR-LL Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Rør
Pakke/hus
2-DIP
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,260" L x 0,092" B (6,60mm x 2,34mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,175" (4,45mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,325" (8,25mm)