CKR06BX224KR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
KEMET
På lager: 51
KEMET
Billede for CKR06BX224KR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKR06BX224KR
DigiKeys varenummer
478-CKR06BX224KR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CKR06BX224KR
Beskrivelse
CAP CER RADIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX Radial
EDA/CAD-modeller
CKR06BX224KR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,090" B (7,37mm x 2,29mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)