CKR05BX561KPV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for CKR05BX561KPV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKR05BX561KPV
DigiKeys varenummer
478-CKR05BX561KPV-ND
Producenter
Producentens varenummer
CKR05BX561KPV
Detaljeret beskrivelse
560 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer BX Radial
Datablad
EDA/CAD-modeller
CKR05BX561KPV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Fejlfrekvens
P (0,1%)
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)