CKR05BX472KM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
KEMET
Billede for CKR05BX472KM er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKR05BX472KM
DigiKeys varenummer
478-CKR05BX472KM-ND
Producenter
Producentens varenummer
CKR05BX472KM
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX Radial
EDA/CAD-modeller
CKR05BX472KM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Fejlfrekvens
M (1%)
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)