CKR05BX331KRV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Billede for CKR05BX331KRV er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKR05BX331KRV
DigiKeys varenummer
478-CKR05BX331KRV-ND
Producenter
Producentens varenummer
CKR05BX331KRV
Beskrivelse
CAP CER RADIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer BX Radial
EDA/CAD-modeller
CKR05BX331KRV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)