CKR05BX150KR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for CKR05BX150KR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKR05BX150KR
DigiKeys varenummer
478-CKR05BX150KR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CKR05BX150KR
Detaljeret beskrivelse
15 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer BX Radial
EDA/CAD-modeller
CKR05BX150KR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)