CDR34BP103AJWR\M250
DigiKeys varenummer
478-CDR34BP103AJWR\M250TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR34BP103AJWR\M250
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer BP 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CDR34BP103AJWR\M250 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)