CDR33BX104AKUP\500
DigiKeys varenummer
478-CDR33BX104AKUP\500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR33BX104AKUP\500
Beskrivelse
CAP CER 100000PF 50V 1210
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CDR33BX104AKUP\500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
P (0,1%)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)