CDR33BX104AKSR-500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR33BX104AKSR-500
DigiKeys varenummer
478-CDR33BX104AKSR-500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR33BX104AKSR-500
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR33BX104AKSR-500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)