CDR32BX822BKMR
DigiKeys varenummer
478-CDR32BX822BKMR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR32BX822BKMR
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)