CDR32BX153BKSR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
0.015 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR32BX153BKSR
DigiKeys varenummer
478-CDR32BX153BKSRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR32BX153BKSR
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)