CDR32BP182AJUM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 3.829
Datablad
1800 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer BP 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR32BP182AJUM
DigiKeys varenummer
CDR32BP182AJUM-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR32BP182AJUM
Beskrivelse
CAP CER 1800PF 50V BP 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Fejlfrekvens
M (1%)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)