CDR32BP101BKUS\M500
DigiKeys varenummer
478-CDR32BP101BKUS\M500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR32BP101BKUS\M500
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BP 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDR32BP101BKUS\M500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)