CDR31BP820BKSR\M500
DigiKeys varenummer
478-CDR31BP820BKSR\M500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BP820BKSR\M500
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BP 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CDR31BP820BKSR\M500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)