CDR31BP391BFUS-ZANAM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
390 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer BP 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR31BP391BFUS-ZANAM
DigiKeys varenummer
478-CDR31BP391BFUS-ZANAMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BP391BFUS-ZANAM
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR31BP391BFUS-ZANAM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)