CDR31BP331BJUR\M
DigiKeys varenummer
478-CDR31BP331BJUR\MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BP331BJUR\M
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer BP 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDR31BP331BJUR\M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)