CDR31BP271BKUS\250
DigiKeys varenummer
478-CDR31BP271BKUS\250TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BP271BKUS\250
Beskrivelse
SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BP 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)