CDR01BP100BKUP\1K
DigiKeys varenummer
478-CDR01BP100BKUP\1KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR01BP100BKUP\1K
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BP 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDR01BP100BKUP\1K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
P (0,1%)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)