CB037E0333KBA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
0.033 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylenaphthalat (PEN), Overtrukket med metal - stablet 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CB037E0333KBA
DigiKeys varenummer
CB037E0333KBA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CB037E0333KBA
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC 1812
Producentens standard leveringstid
38 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CB037E0333KBA Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Størrelse/dimension
0,185" L x 0,126" B (4,70mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Terminering
Loddepuder
Spændingsklassifikation - AC
63V
Applikationer
Universal
Spændingsklassifikation - DC
100V